fbpx

Když jsme chtěli rozšířit naši solární elektrárnu, přijeli se podívat, zjistili stav a možnosti a nabídli snadné a flexibilní řešení. Prakticky obratem jsme rozšířili celou elektrárnu na našem rodinném domě a za velmi přijatelné ceny.

S ostrovním systémem od EnergieDoDomu.cz jsme skvěle připraveni na výpadky elektřiny a fungování našich serverů. Spolehlivý systém, který nám poskytuje nezávislost, skvělý výkon a klidný spánek.

Díky ohřevu vody máme vždy dostatek teplé vody a to s mým údivem i v zimě a za špatného počasí. Moderní technologie a efektivní instalace nám ušetřily peníze a zvýšily pohodlí v našem domě.

Se solárními bateriemi od EnergieDoDomu máme možnost ukládat přebytečnou energii a využívat ji, když je to pro nás výhodné. Fungujeme tak již třetím rokem a jsme rádi, že jsme si vybrali právě tuto společnost. Díky!

Instalace tepelného čerpadla od EnergieDoDomu.cz nám přinesla efektivní a ekologický způsob vytápění, který funguje přesně dle našich potřeb a požadavků. Snížili jsme náklady na energie a zároveň snižujeme svůj ekologický otisk.

Obchodní zástupce byl naprosto profesionální a vše nám vysvětlil. Po domluvě dorazil montážní tým společnosti, který provedl instalaci velmi rychle a zodpovědně. Instalace proběhla bez problémů a všechno funguje, jak má.

Jsem maximálně spokojen s celým procesem od EnergieDoDomu.cz. Od začátku do konce profesionální přístup, skvělá zákaznická péče. Vše ukázáno a vysvětleno. Doporučuji každému, kdo uvažuje o vlastním energetickém řešení pro domov.

Perfektní řešení! Naše energetické náklady se výrazně snížily a nyní můžeme využívat čistou energii ze slunce. Doporučuji EnergieDoDomu.eu všem, kteří hledají spolehlivého partnera pro solární řešení.

Jsme naprosto spokojeni. Firma nám poskytla podrobné informace o výhodách solární energie, navrhli efektivní a ekonomicky výhodné řešení dle našich potřeb. Instalace proběhla hladce, rychle a vše funguje jak má, díky!

Solární systém od Energie do domu funguje skvěle a výrazně snížil naše náklady na elektřinu. Děkujeme firmě Energie do domu za jejich vynikající práci a rádi je doporučíme ostatním zájemcům o solární energii.